Stojak na pojemniki dwustronny i mobilny z atrakcyjnym rabatem!

sprawdź zamknij +

Sklep tm24.pl należy do marki PROMAG S.A.

Jako potwierdzenie bezpieczeństwa transakcji przeprowadzanych w naszym sklepie internetowym pragniemy poinformować, że sklep tm24.pl należy do przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji na rynku wyposażenia do magazynów - firmy PROMAG S.A.

PROMAG S.A. to firma z ukształtowaną na rynku pozycja lidera branzy wyposażania magazynów działająca na rynku od 1982 roku. Od lat zajmujemy się kompleksową obsługą Klientów w zakresie doradztwa, projektowania, sprzedaży, montażu urządzeń magazynowych oraz ich późniejszej obsługi serwisowej. Nasze doświadczenia wykorzystujemy także prowadząc szkolenia związane z Bezpiecznym korzystaniem z urządzeń, gospodarowaniem przestrzenią magazynową.

 

 

 

PROMAG S.A. poszerza przestrzeń magazynową tysięcy polskich przedsiębiorstw.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: regały magazynowe, wózki widłowe, meble metalowe, urządzenia dźwignicowe, przeładunkowe i do pakowania, a to tylko wycinek naszej oferty.

Przez lata pracy zyskaliśmy zaufanie naszych Klientów oraz uznanie w postaci wielu nagród jakie otrzymaliśmy w wielu konkursach i rankingach firm.

Jedną z wielu nagród, ale w zdecydowany sposób podkreślający dynamikę naszego rozwoju są Gazele Biznesu. PROMAG S.A. został już 11-krotnie uhonorowany tym Tytułem. Gazela Biznesu to tytuł przyznawany przez Puls Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora MSP już od 10 lat. Gazela według Pulsu Biznesu to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W razie zagrożenia z ich strony, po prostu ucieka do przodu.

Kolejnym istotnym potwierdzeniem naszej pozycji jest tytuł Diament Forbes'a.

Diamenty Forbesa to ranking najdynamiczniej rozwijających się firm opracowywany na zlecenie magazynu Forbes. Lista Diamentów jest opracowywana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. PROMAG S.A. został uhonorowany tytułem Diamentu Forbesa już 2-krotnie. W roku 2010 znalazł się na 44 miejscu wśród Diamentów w województwie wielkopolskim.

Więcej informacji na temat firmy PROMAG S.A. znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.promag.pl

 

 

do góry