9 Dni Darmowej Dostawy (1-9 maj 2021) dla zamówień powyżej 100 PLN netto z kodem rabatowym WEEKEND-MAJOWY

sprawdź zamknij +

Chwytak magnetyczny – proste rozwiązania dla magazynów

Każde przedsiębiorstwo produkcyjne, poważnie myślące o swojej przyszłości oraz o osiąganiu sukcesów, musi zadbać o należyte wyposażenie posiadanych pomieszczeń magazynowych. W zależności od branży, w której prowadzi swoją działalność, mogą to być na przykład wózki widłowe, wagi, urządzenia przeładunkowe, czy też dźwignicowe. Niezależnie jednak od tego, jaki sprzęt jest potrzebny i w jakiego rodzaju obiekcie ma się znaleźć, warto odwiedzić szczególne miejsce w sieci internetowej - tm24.pl. Prowadzony przez nas sklep internetowy, zagwarantuje Państwu wszystko co niezbędne, aby Wasze magazyny były miejscami wyposażonymi kompleksowo. Niezwykle bogaty asortyment najwyższej klasy urządzeń oraz sprzętów w każdej z tematycznych kategorii, z pewnością będzie dla Państwa miłym zaskoczeniem.

W grupie artykułów o nazwie urządzenia dźwignicowe znajdą Państwo sprzęty do zastosowania wewnątrz magazynów, jak i poza nimi, do przenoszenia ładunków o każdej masie, jak i rodzaju, obsługiwane ręcznie, jak też elektrycznie…. Są to zarówno żurawie, wciągarki bramowe, jak także zawiesia bądź wciągniki.

Aby lepiej zobrazować zróżnicowanie i jakość proponowanych przez nas produktów, przyjrzyjmy się niektórym z oferowanych w kategorii urządzenia dźwignicowe sprzętów.

 

Chwytak magnetyczny to doskonale sprawdzające się urządzenie w przypadku (w szczególności) transportu elementów stalowych, jak rury czy też blachy. Łatwa obsługa chwytaka, daje możliwość w bezpieczny sposób podnosić oraz przenosić tego typu ładunki.

Chwytak magnetyczny może stanowić alternatywę dla innych urządzeń wspomagających podnoszenie.


Wyciągarki ręczne linowe to kolei urządzenia dostępne w wersji z hamulcem oraz bez hamulca. Ich nieduża waga oraz małe wymiary powodują, że znakomicie sprawdzą się w pionowym oraz poziomym podnoszeniu, przeciąganiu i rozciąganiu ładunków w każdym miejscu. Ich niewątpliwe zalety to także prosta obsługa, jak również brak konieczności rejestrowania w UDT.Do wyboru naszym Klientom oferujemy chwytaki magnetyczne o udźwigu 1000 kg (przy masie 40 kg) oraz o udźwigu 2000 kg (i masie 100 kg).

Specjalną grupę urządzeń dźwignicowych znajdujących się w naszej ofercie tworzą także podnośniki – kolejowe oraz hydrauliczne. Pierwsze z wymienionych, osiągające udźwig do 20t, przeznaczone są w głównej mierze do podnoszenia oraz przesuwania ładunków w halach i magazynach. Podnośniki hydrauliczne natomiast znakomicie sprawdzają się podczas różnego rodzaju prac remontowych bądź budowlanych. Stosowane są bowiem do unoszenia konstrukcji maszyn oraz urządzeń. Jest to możliwe dzięki posiadanemu przez te podnośniki udźwigowi - do 50t, który przy pomocy siłowników z pompą może być nawet podwojony.

Oprócz pojedynczych urządzeń, oferujemy także lekkie systemy dźwignicowe – gotowe, dostępne na łamach sklepu, bądź tworzone na indywidualne zamówienie Klienta. W miejscach, gdzie istotne jest szybkie oraz sprawne przemieszczanie ładunków, ten sprzęt sprawdzi się idealnie. Nawet zdawałoby się trudne pod względem logistycznym prace, dzięki lekkim systemom suwnicowym, mogą być przeprowadzane jak należy. Niezwykle bogaty wybór konfiguracji takich systemów (różne napędy, profile, zwrotnice, łuki itd.), pozwoli dopasować je do każdego typu magazynu czy też hali. Warto również zaznaczyć, że systemy te są tanie w użytkowaniu i konserwacji, jak również emitują niski poziom hałasu w trakcie pracy.

do góry