Stojak na pojemniki dwustronny i mobilny z atrakcyjnym rabatem!

sprawdź zamknij +

Czas dostawy

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu realizacji dostawy. Za czas dostawy uważamy okres od momentu nadania przesyłki do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Czytaj więcej na temat podawanego na naszych stronach czasu realizacji.

Dostawa firmą kurierską

W przypadku około 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. oznacza to, iż już na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera.

Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Dlatego otrzymują Państwo mozliwość sprawdzenia stanu realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać bieżące informacje o przesyłce.

Czas realizacji zamówienia

Na stronie z opisem każdego produktu w naszym sklepie publikujemy informację o przewidywanym czasie wysyłki zamówienia na dany produkt. Wynosi on zazwyczaj od 24 godzin do kilkunastu dni.
 

Termin wysyłki

Moment wysyłki zamówienia określamy na podstawie naszego stanu magazynowego oraz spodziewanych dostaw. Mimo dołożenia wszelkich starań w przedstawianiu rzetelnych informacji o terminach wysyłki, z uwagi na mnogość i jakość czynników (niedokładne informacje, błędy techniczne, przeszkody logistyczne itp.), które mają wpływ na tą informację, możliwe jest zarówno skrócenie jak i wydłużenie czasu realizacji zamówienia. Nasi pracownicy poinformują Państwa o ewentualnie wydłużającym się czasie realizacji zamówienia.

Uaktualnianie informacji o stanie magazynu

Nasz sklep wyposażyliśmy w funkcję aktualizacji informacji o stanie naszego magazynu. Aktualizację informacji wykonujemy kilka razy w ciągu dnia roboczego. Produkty, które posiadamy w danym momencie w magazynie oznaczamy informacją "Wysyłamy w: 48 godzin". Pozostałe towary oznaczamy według informacji posiadanych od naszych dostawców.

Należy pamiętać, że pomiędzy momentami aktualizacji informacji o stanach magazynowych prowadzimy sprzedaż, a klienci składają nowe zamówienia. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że możesz zamówić produkt, którego kilku klientów zamówiło chwilę wcześniej co wyczerpało zapas magazynowy. Zdarza się to rzadko, ale może mieć miejsce. Informację o obecności zamawianego produktu w magazynie poda konsultant zazwyczaj w momencie potwierdzania zamówienia.

O czym należy pamiętać?

Realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu jego potwierdzenia. Zamówienia potwierdzamy niezwłocznie, często jest to krócej niż 4 godziny robocze od momentu złożenia zamówienia (pracujemy 8:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku). Brak możliwości kontaktu z klientem w sprawie jego zamówienia może wydłużyć czas realizacji.

 • Zamówienia składane w nocy oraz w dni wolne od pracy rezerwują towar w magazynie dopiero w momencie potwierdzenia zamówienia.
 • Podawany przewidywany czas wysyłki zamówienia na dany produkt nie stanowi elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 • Kurierzy są pracownikami firm kurierskich które współpracują z PROMAG S.A. Nie mamy bezpośredniego wpływu na jakość pracy poszczególnych kurierów, możemy jedynie składać skargi na opóźnienia z winy kurierów drogą przewidzianą w umowie pomiędzy nami a firmą kurierską.

Objaśnienie oznaczeń czasów realizacji

 • Towar w magazynie. Możliwość wysyłki w 48 godzin.
  Koniecznie przeczytaj powyżej jak działa nasza aktualizacja stanów magazynowych.
 • do 3 dni roboczych.  Brak towaru w naszym magazynie. Sprowadzamy go maksymalnie w czasie 3 dni roboczych.
 • do 7 dni roboczych.  Brak towaru w naszym magazynie. Sprowadzamy go maksymalnie w czasie 7 dni roboczych.
 • do 14 dni roboczych.  Brak towaru w naszym magazynie. Sprowadzamy go maksymalnie w czasie 14 dni roboczych.
 • do 21 dni roboczych.  Brak towaru w naszym magazynie. Sprowadzamy go maksymalnie w czasie 21 dni roboczych.
 • do uzgodnienia -  Brak towaru w magazynie. Możliwość sprowadzenia pod zamówienie.
  Czas realizacji zależny od okoliczności. Prosimy o kontakt z naszym konsultantem

Uwaga!

Informacja o dostępności towaru (czasie realizacji) nie stanowi oferty lub elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

do góry