Stojak na pojemniki dwustronny i mobilny z atrakcyjnym rabatem!

sprawdź zamknij +

Porady:

Porównanie wózków elektrycznych unoszących - najpopularniejsze modele
Wygodne, funkcjonalne rozwiązania do Twojego warsztatu - zobacz nasze nowe produkty i zyskaj.
Wspólnie ze znanym i sprawdzonym partnerem – firmą Santander Leasing przygotowaliśmy specjalną ofertę finansowania dla wózków o wartości powyżej 50.000 PLN
Spory wpływ na działalność każdej firmy mają przepisy BHP dotyczące warunków wykonywania zadań przez pracowników. Obejmują one wiele zagadnień, w tym sposoby organizacji szatni. Na jakie kwestie trzeba zwracać uwagę podczas ich urządzania?
Wprowadzenie zestandaryzowanych palet miało olbrzymie znaczenie dla ułatwienia i przyspieszenia transportu wszelkich towarów. W ostatnich latach coraz powszechniej klasyczne drewniane platformy transportowe są jednak zastępowane przez rozwiązania z tworzywa sztucznego. Czy taka zmiana ma sens?
Problem odpowiedniego pakowania palet występuje w praktycznie każdym większym przedsiębiorstwie produkcyjnym lub w firmie logistycznej. Obecnie coraz częściej zadanie to wykonują specjalne owijarki, które nakładają folię na ułożone na niej towary. Czy warto w nie zainwestować i jakie urządzenia kupić? Odpowiadamy!
Pojemniki na odpady segregowane proponowane przez naszą firmę są przygotowane z myślą o osobach i firmach mających na uwadze dobro otaczającej nas przyrody i wierzą, że recykling jest obowiązkiem żyjących współcześnie ludzi.
Szafy warsztatowe to podstawowe wyposażenie każdego zakładu produkcyjnego jak i warsztatu. Mogą je stosować przedsiębiorstwa, jak i prywatni klienci w swoim domowym warsztacie.
Szafki do szatni z oferty firmy Promag możemy znaleźć zarówno w zakładach pracy, szkołach jak również basenach i ośrodkach, które wyposażone są w szatnie.
Regał metalowy może być wykorzystywany zarówno w warsztatach, w halach produkcyjnych, w magazynach, jak i w biurach czy garażach. Mamy kilka rodzajów regałów metalowych.  Są to regały metalowe półkowe typu DIMAX D10, DIMAX D20, DIMAX D30, SLM, PHS lub PHS OUT. Metalowe regały to także regały metalowe paletowe typ PHR lub ARP12.
W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę zwracamy na otaczające nas środowisko naturalne. Również, prywatnie jak i zawodowo, kładziemy coraz większy nacisk na zastosowania rozwiązań ekologicznych mających na celu ochronę naszego środowiska...
Wysokość robocza to istotny parametr podczas wyboru drabiny - jaka wysokość robocza będzie jednak najlepsza w Twoim przypadku?
Pojemniki sztaplowalno-gniazdowe pozwalają na oszczędności w kosztach obrotu i magazynowania opakowaniami. Są skonstruowane w taki sposób, że mogą być układane w stosy...
Oferowany przez nas wózek elektryczny paletowy LION-TRUCK został zwycięzcą w plebiscycie Produkt Roku 2018 organizowanym przez czasopismo "Inżynieria & Utrzymanie ruchu" w kategorii "Urzadzenia do transportu"...
Każdy przedsiębiorca, w którego firmie składuje się i przelewa płyny ropopochodne lub agresywne chemikalia, powinien liczyć z ich ewentualnymi wyciekami. Taka sytuacja jest niebezpieczna zarówno dla pracowników jak i dla środowiska naturalnego.
Jak uzyskać uprawnienia do obsługi wózka jezdniowego podnośnikowego? Wózek jezdniowy podnośnikowy to mechaniczny pojazd kołowy o napędzie silnikowym (spalinowym, elektrycznym lub zasilanym gazem), stosowany w transporcie bliskim i magazynowaniu, używany głównie do prac załadunkowych i rozładunkowych. Wszystkie wózki jezdniowe podnośnikowe podlegają dozorowi technicznemu.  
PROMAG S.A. to nie tylko lider rynku intralogistycznego w Polsce. Od 20 lat PROMAG to również producent wysokiej jakości mebli metalowych. Nasze meble to produkty, które nie tylko zyskały pozytywne opinie setek naszych Klientów, sprawiając, że przy kolejnych zakupach decydują sie ponownie na meble metalowe PROMAG, ale także zostały docenione przez Fundacje im. Hipolita Cegielskiego, otrzymując wyróżnienie "Mebli najlepszych w Polsce".
Jeszcze do niedawna, człowieka, w zakresie transportu, podnoszenia czy przesuwania wszelkiego rodzaju dużych przedmiotów, ograniczały jego fizyczne możliwości i umiejętności.
Dlaczego polecamy szafy skrytkowe do szkół? Szafy skrytkowe służą do przechowywania przedmiotów o różnych gabarytach, takich jak odzież, książki, narzędzia, sprzęt elektroniczny. Swoje zastosowanie znajdują w szatniach szkół, przedszkoli, uniwersytetów, w bibliotekach ale i na basenach, w siłowniach i innych obiektach użyteczności publicznej. Mogą zawierać bardzo zróżnicowaną ilość skrytek w zależności od ich przeznaczenia.
Wciągarki bramowe wraz z wciągnikami podlegają dozorowi technicznemu. Dla takich urządzeń stosuje się dozór uproszczony i nie wymagają one zgłoszenia do UDT. W zakresie dozoru uproszczonego należy, zapewnić konserwacją i obsługę przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia (II W). Uprawnienia do obsługi nie są wymagane przy urządzeniach z napędem ręcznym.
Jeżeli chodzi o współpracę wózka widłowego z pomostem roboczym to sprawę można rozpatrywać w dwóch przypadkach przedstawionych w tym wpisie.
Oprócz standardowego zastosowania naszych regałów w magazynach czy halach,  proponujemy Państwu również nietypowe ich zastosowanie. Metalowe regały półkowe idealnie sprawdzą się także do użytku domowego – zarówno w garażu, przydomowym warsztacie jak i piwnicy.
Produkowane przez nas magazynowe regały półkowe należą do grupy produktów, szczególnie chętnie wybieranych przez naszych klientów za sprawą rzetelnego i solidnego wykonania, a także swego rodzaju wielozadaniowości.
ODPOWIEDŹ DORADCY:   Do pracy na wylewce betonowej najlepiej zastosować w wózku paletowym koła gumowe...
ODPOWIEDŹ DORADCY: Dokumentacja wymagana przy złożeniu wniosku do UDT o dopuszczenie dźwignika do eksploatacji...
ODPOWIEDŹ DORADCY:   Uwaga: Dźwigniki służą głównie do transportu pionowego towarów. Tylko przy spełnieniu z góry ustalonych warunków można nimi transportować towar wraz z człowiekiem...
ODPOWIEDŹ DORADCY:   Do utworzenia konta należy użyć adresu e-mail jako loginu ...
ODPOWIEDŹ DORADCY:   Nie. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 18 lipca 2001 r. w sprawie trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych...
ODPOWIEDŹ DORADCY: Do pracy na wylewce betonowej najlepiej zastosować w wózku paletowym koła gumowe - znacznie lepiej amortyzują drobne nierówności.
ODPOWIEDŹ DORADCY: Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 13 grudnia 2012 uchylające przepisy dotyczące obsługi suwnic elektrycznych w zakładach pracy.

Polecane:

Krótka instrukcja wystawiani opinii w naszym sklepie
Znamy się na produkcji mebli metalowych
Dowiedz się więcej o produktach niezbędnych podczas wyznaczania stref niebezpiecznych w magazynach.
Piątek 13 to w sklepie tm24.pl okazja do skorzystania z rabatu 13% na wybrane, przedstawione poniżej produkty.  
Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji - teraz wózki elektryczne unoszące i podnośnikowe z atrakcyjnymi rabatami!
Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy w ramach tegorocznego "święta zakupów".
Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji! Tylko do 31. Grudnia  kupując wielokrotność paleciaków zyskujesz dodatkowy rabat. Kliknij po szczegóły!
Chcesz zaprowadzić porządek w warsztacie, magazynie, biurze, piwnicy, garażu i w każdym innym pomieszczeniu przeznaczonym do przechowywania? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą metalowych regałów półkowych typu SLC i SLM II
Lato 2019 już w pełni, uczniowie zakończyli swoje zmagania a pracujący odliczają dni do uprganionych urlopów. To idealny moment, żeby naszym magazynom dać odrobinę wytchnienia i pozwolić Państwu na zaopatrzenie się w nasze produkty na jeszcze bardziej atrakcyjnych warunkach. W skrocie: Zapraszamy do udziału w letnim wietrzeniu magazynów!  
Tylko do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów! Skorzystaj!
Bezustannie staramy się rozwijać swoją ofertę w oparciu o najnowsze rozwiązania. Tym razem wzbogacamy dostępne w naszym sklepie internetowym wózki elektryczne podnośnikowe HI-TRUCK o kilka przydatnych opcji. Sprawdź.
W przypadku przechowywania chemicznych materiałów płynnych, np. kwasów, niezwykle ważne jest, aby nie doprowadzić do ich wycieku. Zagrażać by to mogło zarówno środowisku naturalnemu, jak również bezpieczeństwu na stanowisku pracy.
Optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej to jedno z podstawowych zadań, przed którym stoją deweloperzy specjalizujący się w budowie nieruchomości przemysłowych oraz projektanci odpowiadający za wyposażenie magazynów.
Różnego rodzaju urządzenia dźwignicowe, jak żurawie czy też suwnice, nie mogłyby w pełni spełniać swoich zadań, gdyby nie zawiesia. 
Współczesny magazyn w niczym nie przypomina tego z przed 10 czy 20 - stu laty. Proces przyjmowania towaru, składowania i wydawania jest w dużej mierze zautomatyzowany.
Każde przedsiębiorstwo produkcyjne, poważnie myślące o swojej przyszłości oraz o osiąganiu sukcesów, musi zadbać o należyte wyposażenie posiadanych pomieszczeń magazynowych. 
Przy przemieszczaniu, zarówno w pionie, jak i w poziomie, ładunków o masie rzędu kilkuset kilogramów lub nawet kilku ton, znajdują zastosowanie rozmaite urządzenia dźwignicowe. 
O ile mechanizm działania konwencjonalnego wózka widłowego o napędzie elektrycznym opiera się na podnoszeniu wideł z towarem w górę w obrębie wysokości dosyć sporego masztu, wózek nożycowy jest konstrukcją znacznie mniej skomplikowaną. 
Każdy pracownik warsztatu, punktu serwisowego oraz przemysłowej hali produkcyjnej, doskonale zdaje sobie sprawę, jak istotne jest funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni w miejscu pracy.
Sprzęty funkcjonalne, trwałe, zaprojektowane według norm, bezpieczne dla użytkujących je osób oraz, co również ważne, niezwykle estetyczne. 
Produkty ulokowane na paletach wymagają odpowiedniego zabezpieczenia - mechanicznego, transportowego, a także ochrony przed wilgocią. Zabezpieczając paletę folią, należy zadbać o jej odpowiednie rozciągnięcie i brak naderwań.
Magazynowanie i składowanie towaru to istotny etap procesu produkcyjnego i logistycznego. W związku z rosnącymi oczekiwaniami przedsiębiorstw i stale zaostrzającymi się dyrektywami UE, rozwiązania dla hal i magazynów są ciągle udoskonalane i unowocześniane.
Palety plastikowe znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu, zwłaszcza związanych z żywnością i medykamentami. Produkty w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i ogrodnictwie wymagają przechowywania i transportowania w restrykcyjnych warunkach.
Optymalne zagospodarowanie przestrzeni to podstawa w każdym magazynie czy warsztacie. W przypadku przechowywania nieskończenie wielu rodzajów osobno posegregowanych drobnych elementów, takich jak różnego rodzaju śrubki, gwinty, czy nakrętki, doskonale zdadzą egzamin pojemniki warsztatowe. 
W ofercie naszej firmy dostępne są regały półkowe zarówno w wersji z półkami metalowymi jak i z płyty wiórowej. Komfortowe składowanie i przechowywanie na regałach półkowych Dimax zawdzięczamy ergonomii konstrukcji, optymalnej ładowności regału oraz doskonale zaprojektowanej konstrukcji.
Dostępne w tm24.pl wózki magazynowe zapewnią Klientowi komfortowy transport ładunków w obrębie powierzchni magazynu, hali produkcyjnej czy sklepu. Wózki platformowe oraz wózki podnośnikowe – bo na nich się skupimy, służą do szybkiego i sprawnego przemieszczania ładunków na niewielkie odległości.
Wciągniki cieszą się niezwykle dużym powodzeniem wśród naszych stałych Klientów, jak też stanowią powód, dla którego nowe firmy decydują się na współpracę z nami. 
Za pośrednictwem sklepu internetowego tm24.pl można zamówić wiele rodzajów pojemników plastikowych, dzięki którym zarówno organizacja procesów logistycznych, jak i sam transport towarów staną się o wiele łatwiejsze. 
Jedną z naszych propozycji są wózki podnośnikowe oraz wózki paletowe ręczne.  Wózki paletowe stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego magazynu.
Szafa metalowa - drzwiczki, kilka półek bądź wieszak, czego chcieć więcej? A jednak, pomimo zdawałoby się „powszedniości” mebli metalowych, wiele osób pragnie korzystać na co dzień z estetycznych oraz naprawdę praktycznych sprzętów.   
Mostki przeładunkowe, to dzięki nim, załadunek i rozładunek towarów może odbywać się szybko oraz bezpiecznie. Współczesne technologie oferują w tym temacie szeroki wybór rozwiązań.
Asortyment naszego sklepu tworzą m.in. funkcjonalne i praktyczne pojemniki plastikowe. W zależności od ich rodzaju, mogą służyć do przechowywania artykułów przemysłowych i spożywczych lub być wykorzystywane do gromadzenia odpadów.

do góry