Mamy dla Ciebie rabat 150, 300 lub 500 zł ? Odbierz teraz!

sprawdź zamknij +

Mostki przeładunkowe – poznaj specyfikację techniczną

Mostki przeładunkowe, to dzięki nim, załadunek i rozładunek towarów może odbywać się szybko oraz bezpiecznie. Współczesne technologie oferują w tym temacie szeroki wybór rozwiązań. W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można niezwykle szeroki wybór tego typu urządzeń przeładunkowych – nowoczesnych i profesjonalnych.

W zależności od typu pomieszczenia w którym sprzęt ma być zainstalowany, innych właściwości budynku bądź indywidualnych wymagań Klienta, oferujemy:

  • urządzenia do przeładunku (rampy, mostki, podnośniki - stanowiskowe, pionowe i przeładunkowe),
  • sprzęty i akcesoria wspomagające przeładunek (drzwi wahadłowe, bramy przemysłowe, kutyny paskowe, śluzy uszczelniające i hale namiotowe).

Każdy produkt z naszej oferty wykonany jest w oparciu o najnowsze standardy i spełnia wszelkie wymagane normy. Poniżej przyjrzymy się niektórym z urządzeń dostępnych na tm24.pl, aby dokładnie zaprezentować możliwości, jakie się w nich kryją.

 

Mostki przeładunkowe stanowią urządzenia w niezwykle skuteczny sposób usprawniające procesy transportowe.

Łącząc środek transportu zewnętrznego z rampą bądź też posadzką magazynu, pozwalają na bezpieczny załadunek i rozładunek. Dzięki mostkom przeładunkowym możliwy jest także wjazd wózków bezpośrednio do wnętrza samochodu dostarczającego towar. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy mostki przeładunkowe sprężynowe oraz aluminiowe.

Pierwsze z wymienionych dostępne są w dwóch wersjach. Pierwsza – stacjonarna, polega na montowaniu mostka bezpośrednio do rampy. Druga to mostki przeładunkowe jezdne. Poprzez wykorzystanie specjalnej szyny jezdnej zamontowanej wzdłuż rampy, dają możliwość obsługiwania kilku miejsc przeładunkowych za pośrednictwem jednego urządzenia. Obsługa tego rodzaju mostków może być hydrauliczna bądź też ręczna. Mostki przeładunkowe sprężynowe posiadają konstrukcje stalowe spawane.

Drugi rodzaj oferowanych u nas mostków przeładunkowych przedstawiają mostki aluminiowe, odznaczające się bardzo lekką oraz zwartą konstrukcją. Te stanowiące doskonałą alternatywę dla rampy przeładunkowej urządzenia, proponujemy w trzech wersjach. Dwie z nich – stacjonarna oraz przesuwna, działają na takiej samej zasadzie jak tego typu mostki sprężynowe. Mamy więc tu do czynienia z mostkami przesuwanymi wzdłuż rampy przy udziale szyny jezdnej (przesuwne – KRSAL) oraz mostkami stacjonarnymi (KRSAR), które mocuje się bezpośrednio do rampy (co istotne – tylna część mostka przyspawana musi być do krawędzi betonowej, a kątownik o wymiarach min. 100x100 mm stanowić powinien krawędź rampy). Trzecią wersję oferowanych przez nas mostków przeładunkowych stanowią natomiast mostki ręczne przestawne (KRSALI), które z powodzeniem wykorzystywane mogą być w pracach przeładunkowych o niedużej intensywności. Aluminiowe mostki przeładunkowe obsługiwane są ręcznie.

Zarówno w przypadku mostków sprężynowych, jak i aluminiowych, istnieje możliwość wykonań nietypowych.

Odwiedzając nasz sklep internetowy tm24.pl, zapoznać się można dokładnie ze specyfiką poszczególnych mostków. Oprócz informacji ogólnych zawiera ona także szczegółowe parametry techniczne poszczególnych urządzeń, jak nośność dynamiczna, długość płyty, czy też maksymalne położenie dolne.

W przypadku jakichkolwiek pytań co do mostków, jak również innych dostępnych u nas urządzeń przeładunkowych, zapraszamy do kontaktu.

do góry