Chcesz otrzymać kod rabatowy na 150, 300 lub 500 zł? Sprawdź jak to zrobić!

sprawdź zamknij +

Pojemniki na odpady segregowane

 

 

Pojemniki na odpady segregowane proponowane przez naszą firmę są przygotowane z myślą o osobach i firmach mających na uwadze dobro otaczającej nas przyrody i wierzą, że recykling jest obowiązkiem żyjących współcześnie ludzi. Zmianom ulegają również przepisy nakładając coraz większy obowiązek segregacji odpadów zarówno na przedsiębiorstwa jak i na indywidualnych konsumentów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zakres oferowanych pojemników do segregacji jest bardzo szeroki. Znajdziemy miedzy innymi wersję niedrogich stojaków na worki do zbiórki selektywnej po bardzo stylowe i efektownie prezentujące się modułowe rozwiązania typu Flower czy Gamma. Najbardziej popularne są zwykłe pojemniki potocznie zwane kubłami – o różnych pojemnościach i w rozmaitej kolorystyce, z bogatą opcją naklejek symbolizujących rodzaj segregowanych odpadów tj. odpady papierowe, szkło (białe i kolorowe), plastik, metal czy odpady BIO (komunalne) z dodatkową wentylacją.

Nasze pojemniki nadają się do każdego pomieszczenia, zarówno biura jak i magazynu, niektóre można przechowywać na zewnątrz - są odporne na niskie temperatury. Różnorodność oferty jest ogromnym atutem i najbardziej nawet wybredny klient powinien znaleźć pojemniki odpowiadające jego oczekiwaniom. 

do góry