Mamy dla Ciebie rabat 150, 300 lub 500 zł ? Odbierz teraz!

sprawdź zamknij +

Regał metalowy

 

Regał metalowy może być wykorzystywany zarówno w warsztatach, w halach produkcyjnych, w magazynach, jak i w biurach czy garażach. Mamy kilka rodzajów regałów metalowych.  Są to regały metalowe półkowe typu DIMAX D10, DIMAX D20, DIMAX D30, SLM, PHS OUT. Metalowe regały to także regały metalowe paletowe typ PHR.

Regały metalowe półkowe pozwalają na składowanie towarów luzem, niespaletyzowanych, pojemników, kartonów, segregatorów. Metalowe regały paletowe natomiast służą do składowania towarów na paletach, jak i towarów niespaletyzowanych dzięki bogatemu wyposażeniu dodatkowemu, takich jak półki z płyty wiórowej lub półki siatkowe.

Metalowy regał jest malowany proszkowo lub cynkowany, przez co posiada wysoką odporność na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne.

Duża stabilność konstrukcji metalowego regału gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Prosta konstrukcja zaczepowa regału metalowego oraz modułowa budowa umożliwia łatwy montaż i demontaż oraz daje możliwość rozbudowy metalowego regału. Na bazie metalowych regałów półkowych i paletowych możemy tworzyć bardzo rozbudowane wielopoziomowe konstrukcje pomostów magazynowych. Pozwala to w prosty i ekonomiczny sposób pomnożyć powierzchnie użytkowe bez konieczności rozbudowy obiektu, a co za tym idzie rozwiązać wiele problemów logistycznych w firmie.

Perforacja słupa pozwala na zmianę wysokości poziomów składowania w regale metalowym.

Zapewniamy krótkie terminy realizacji naszych regałów metalowych z dostaw ekspresowych. 

do góry