Chcesz otrzymać kod rabatowy na 150, 300 lub 500 zł? Sprawdź jak to zrobić!

sprawdź zamknij +

Regały metalowe do garażu

Produkty PROMAG S.A. wyróżnione certyfikatem jakości

Wśród produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo PROMAG S.A. znajdą Państwo kilkanaście grup asortymentowych – od systemów magazynowych, wózków i innych urządzeń magazynowych, poprzez elementy niezbędnego wyposażenia, na regałach kończąc. Meble metalowe produkowane przez przedsiębiorstwo PROMAG S.A.  są uznawane za najlepsze w Polsce – fakt ten jest poświadczony przez certyfikat nadawany przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego  w Konsumenckim Konkursie Jakości. Produkowane przez nas magazynowe regały półkowe należą do grupy produktów, szczególnie chętnie wybieranych przez naszych klientów za sprawą rzetelnego i solidnego wykonania, a także swego rodzaju wielozadaniowości.

Regały metalowe magazynowe przedsiębiorstwa PROMAG S.A. 

Proponowane przez nas regały metalowe do garażu są regałami do zadań specjalnych, gdyż idealnie nadają się do składowania towarów i ładunków, które ze względu na swoje niestandardowe gabaryty nie mogą być przechowywane w inny sposób. Zastosowań naszych metalowych regałów półkowych jest wiele – umieszczenie ich w garażu jest jednym z nich. Przechowywanie części maszyn i urządzeń, części samochodowych, narzędzi specjalistycznych czy przyborów do majsterkowania w sposób optymalnie wykorzystujący dostępną przestrzeń jest teraz możliwe dzięki regałom metalowym do garażu firmy PROMAG S.A.  Wysoka nośność regału oraz możliwość wysuwania półek są szczególnie przydatne przy składowaniu przedmiotów ciężkich, których manipulacja i przechowywania może przysparzać trudności.

Regały metalowe półkowe do garażu i nie tylko

PROMAG S.A. jako lider w produkcji wyposażenia magazynowego i integracji rozwiązań intralogistycznych gwarantuje najlepszą jakość na polskim rynku od blisko 40 lat. Nasze produkty odnaleźć można w różnego rodzaju halach produkcyjnych, magazynach, zakładach pracy, szatniach, warsztatach i archiwach nie tylko w Polsce, ale też wielu krajach Europy. Do wykonywanych przez nas usług podchodzimy z największą starannością i dokładnością, aby zaspokajać najbardziej nietypowe oczekiwania naszych klientów. 

 

do góry