9 Dni Darmowej Dostawy (1-9 maj 2021) dla zamówień powyżej 100 PLN netto z kodem rabatowym WEEKEND-MAJOWY

sprawdź zamknij +

Regały metalowe do piwnicy

Metalowe regały półkowe - idealne do magazynu i nie tylko!

W ofercie asortymentowej przedsiębiorstwa PROMAG S.A.  odnajdą Państwo wiele elementów wyposażenia magazynów oraz pomieszczeń gospodarczych. Różnego rodzaju metalowe regały magazynowe oferowane przez naszą firmę są w stanie sprostać najbardziej niebanalnym wymaganiom. Za sprawą wielu typów i wariantów dostępnych w naszym sklepie nasi inżynierowie mają możliwość dobrać rozwiązanie dokładnie na miarę Państwa potrzeb!

Różnorodne przeznaczenie 

Oprócz standardowego zastosowania naszych regałów w magazynach czy halach,  proponujemy Państwu również nietypowe ich zastosowanie. Metalowe regały półkowe idealnie sprawdzą się także do użytku domowego – zarówno w garażu, przydomowym warsztacie jak i piwnicy. Jeżeli szukają Państwo mebli ponadczasowych, nadzwyczaj wytrzymałych i solidnie wykonanych, wybór mebli stalowych PROMAG S.A. jest to wybór najlepszy! Funkcjonalność naszych regałów jest wzbogacona przez możliwość ich zabudowy szeregowej, lekką konstrukcję zaczepową oraz łatwy i szybki montaż, do którego nie są potrzebne żadne specjalistyczne narzędzia z powodu zastosowania budowy modułowej. Użycie naszych metalowych regałów w piwnicy gwarantuje znaczną oszczędność przestrzeni w zazwyczaj małym pomieszczeniu oraz przechowywanie przedmiotów w sposób wygodny i uporządkowany. Istnieje również możliwość wyboru regałów metalowych z wysuwanymi półkami, tak aby bez trudu dosięgnąć przedmioty przechowywane z tyłu regału. Jako że w naszej firmie stawiamy bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, wszystkie nasze regały cechuje stabilna konstrukcja.

Wygoda użytkowania i wysoka jakość 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty oraz różne ich konfiguracje były dopasowane idealnie do Państwa potrzeb. PROMAG S.A. oznacza wysoką jakość oraz gwarancję wygodnego i ergonomicznego użytkowania. Nasze regały magazynowe idealne do użytku domowego nie są tu wyjątkiem – świetnie sprawdzą się także w piwnicy czy przydomowym garażu. 

 

do góry