Chcesz otrzymać kod rabatowy na 150, 300 lub 500 zł? Sprawdź jak to zrobić!

sprawdź zamknij +

Solidne i wielozadaniowe opakowania transportowo-magazynowe

Za pośrednictwem sklepu internetowego tm24.pl można zamówić wiele rodzajów pojemników plastikowych, dzięki którym zarówno organizacja procesów logistycznych, jak i sam transport towarów staną się o wiele łatwiejsze. W tym zakresie, godnym polecenia produktem będą skrzyniopalety. Tego typu pojemniki mogą mieć różnorodne zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Stanowią one niezbędne wyposażenie w przedsiębiorstwach funkcjonujących w branży przemysłu owocowego, warzywnego, mięsnego, rybnego, tekstylnego, metalurgicznego, chemicznego i wielu, wielu innych. Ze względu na ich przeznaczenie, oferujemy skrzyniopalety mogące mieć kontakt z żywnością (odpowiednio atestowane) lub bez takiego atestu.

Skrzyniopalety plastikowe wykorzystuje się najczęściej do magazynowania i transportowania ciężkich produktów. Dzięki specjalnie opracowanej konstrukcji można je również wykorzystywać w zmechanizowanych systemach produkcji oraz dystrybucji.

Oferujemy solidne i funkcjonalne skrzyniopalety, dzięki którym zarówno transport towarów, jak i magazynowanie produktów stanie się o wiele prostsze.

 

Poniżej przedstawiamy parametry dostępnych w naszym sklepie skrzyniopalet oraz ich cechy charakterystyczne.

 • Skrzyniopalety plastikowe to wysokiej jakości produkty wykonane głównie z polipropylenu lub polietylenu o wysokiej gęstości – HDPE.wykorzystywane w procesach technologicznych oraz jako kompletne opakowania transportowo-magazynowe,
 • stabilna i wytrzymała konstrukcja umożliwiająca stabilne sztaplowanie w stosy,
 • niewielka masa,
 • duża odporność na uszkodzenia, działanie temperatury i chemikaliów,
 • łatwość utrzymania w czystości,
 • przystosowane do obsługi wózkiem widłowym,
 • dostępne w wielu wersjach: na klockach, płozach lub kołach, w wersji litej lub ażurowej, także z klapą uchylną, 4 płozami,
 • w ofercie również skrzyniopalety z atestem do kontaktu z żywnością,
 • kolor: odmiana z atestem – jasnoszary, bez atestu – ciemnoszary,
 • ofercie również skrzyniopalety kolorowe,
 • możliwość dokupienia zaworów oraz zestawów kołowych

Skrzyniopalety plastikowe w zależności od swoich gabarytów posiadają pojemność użytkową od 300 do 700 litrów przy nośności od 290 do 500 kg

Z uwagi na zastosowane materiały, z jakich skrzyniopalety zostały wykonane, posiadają one ściśle określone zakresy temperatur w jakich mogą być wykorzystywane. Najczęściej (dotyczy to zwłaszcza skrzyniopalet z atestem) zakres ten obejmuje temperatury od -35 do + 60 stopni Celsjusza.

Sprawna organizacja procesów logistycznych z pewnością ułatwi pracę w każdym przedsiębiorstwie. W tym wszystkim istotną rolę odgrywają niewątpliwie odpowiednie skrzyniopalety. Dlatego też cieszą się one dużym zainteresowaniem wielu przedsiębiorców, których domeną jest m.in. sektor rolnictwa, przetwórstwa owocowo-warzywnego, mięsny, czy też motoryzacyjny. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich Klientów, którzy poszukują solidnych, wysokiej jakości pojemników magazynowo-transportowych. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień, a w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt. Służymy fachowym doradztwem oraz pomocą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań do przechowywania oraz transportu różnego typu produktów i materiałów.

do góry