Mamy dla Ciebie rabat 150, 300 lub 500 zł ? Odbierz teraz!

sprawdź zamknij +

Szafki do szatni

 

 

Szafki do szatni z oferty firmy Promag możemy znaleźć zarówno w zakładach pracy, szkołach jak również basenach i ośrodkach, które wyposażone są w szatnie. Szafki te możemy rozróżnić na ubraniowe, skrytkowe oraz personalne. Szafki ubraniowe występują w różnych konfiguracjach wielkości oraz ilości przegród oraz samego wyposażenia. Modele SUP 300 nie posiadają przegród w komorach, natomiast szafki SUP 400 posiadają dodatkową przegrodę dzielącą komorę na dwie równe części z przeznaczeniem na odzież czystą oraz brudną.

W ofercie firmy Promag znajdą Państwo również szafki typu L, w których, jak sama nazwa wskazuje, komory mają kształt litery L. Szafki ubraniowe wykonane są z grubości blachy 0,6 oraz 0,8 mm. Wśród szafek ubraniowych znajdziemy również modele dedykowane do szkół – model SUS i SKS, które posiadają dodatkową półkę. Natomiast model SKS posiada mniejsze komory pozwalające na rozmieszczenie szafek dla większej ilości uczniów na mniejszej przestrzeni. Szafki skrytkowe oraz personalne wyposażone są w mniejsze komory i dedykowane są do przechowywania mniejszych elementów jak na przykład telefony, portfele lub części wyposażenia BHP. Wszystkie szafki do szatni malowane są farbami proszkowymi, które posiadają atest PZH.

Bogata paleta kolorów RAL pozwala na wykonanie szafek do szatni według koncepcji klienta. Dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej firma Promag pozwala na skrócenie terminów realizacji nawet na zamówienia o dużym wolumenie. 

do góry