Chcesz otrzymać kod rabatowy na 150, 300 lub 500 zł? Sprawdź jak to zrobić!

sprawdź zamknij +

Szafki warsztatowe – specyfikacja produktów

Każdy pracownik warsztatu, punktu serwisowego oraz przemysłowej hali produkcyjnej, doskonale zdaje sobie sprawę, jak istotne jest funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni w miejscu pracy. Meble do warsztatu, takie jak stoły, szafy, kontenerki, wózki czy szafki warsztatowe, produkowane są w seriach, w asortymencie pozwalającym na tworzenie różnorodnych konfiguracji. Nie inaczej jest w przypadku metalowych mebli warsztatowych firmy Promag.

Szafki warsztatowe marki Promag, produkowane w seriach mebli metalowych Classic, Practical oraz Expert Line, są w większości samodzielnymi meblami, zaś niektóre z modeli nadają się do funkcjonalnej zabudowy szaf serwisowych, stolików pod wiertarkę, czy też stołów i wózków warsztatowych. Aż dziesięć do kilkunastu różnych modeli szafek warsztatowych do zabudowy (w przypadku serii mebli metalowych Expert Line, modele oznaczono kolejnymi literami alfabetu od A do J; meble Practical Line posiadają zaś oznaczenia od M do Z) pozwala na optymalne skonfigurowanie własnego zestawu mebli do warsztatu. Każda szafka, niezależnie od tego, czy jest meblem samodzielnym, czy do zabudowy, wyposażona została w kilka szuflad, bądź drzwiczki i szufladę. Zarówno drzwiczki, jak i szuflady posiadają niezawodne zamki w systemie Master. Co do szuflad, zostały one wyposażone w wytrzymałe prowadnice teleskopowe, umożliwiające wysunięcie elementu na aż 90 procent długości. Jeśli chodzi o wykończenie szafek, fronty oraz całość mebli (zwykle front szafki ma kolor kontrastowy do pozostałej części) zostały pomalowane proszkowo, co stanowi o podwyższonej trwałości powłoki lakieru oraz o potwierdzonych wieloetapowymi testami właściwościach antykorozyjnych.

Szafki warsztatowe – stwórz własną przestrzeń roboczą

Jeśli chodzi o podobne meble o identycznym przeznaczeniu, co szafki warsztatowe, w seriach mebli Promag znajdziecie Państwo praktyczne kontenerki przejezdne, wyposażone w kółka na łożyskach. Co do samych szafek, w asortymencie produktów wspominanej marki spotkamy zarówno szafki warsztatowe o standardowej wielkości, jak i szafki wysokie – od 90 cm do ponad metra wysokości. Wyższe szafki warsztatowe to samodzielne meble o kompaktowych wymiarach podstawy, pozwalające na umieszczenie wewnątrz akcesoriów o wadze nawet ponad 100 kg (przy maksymalnej nośności tylko jednej szuflady wynoszącej 40 kg) oraz dodatkowych 100 kg na blacie.

do góry