9 Dni Darmowej Dostawy (1-9 maj 2021) dla zamówień powyżej 100 PLN netto z kodem rabatowym WEEKEND-MAJOWY

sprawdź zamknij +

Szafy warsztatowe

 

Szafy warsztatowe to podstawowe wyposażenie każdego zakładu produkcyjnego jak i warsztatu. Mogą je stosować przedsiębiorstwa, jak i prywatni klienci w swoim domowym warsztacie. Są one niezbędnym elementem wyposażenia stanowisk montażowych i naprawczych.  Dzięki nim w prosty sposób można zaplanować przestrzeń i zadbać o porządek.

W szafach warsztatowych można przechowywać narzędzia, proste urządzenia i przedmioty potrzebne na  stanowisku pracy. Materiał, z którego wykonany jest regał biurowy to blacha stalowa, która jest pokryta antykorozyjną powłoką lakierniczą, dzięki której produkt zachowuje długą żywotność.  Konstrukcja jest bardzo stabilna, dzięki metodzie zgrzewania. Jakość wykonania jest na wysokim poziomie.  Każda szafa wyposażona jest w zamek oraz komplet 2 kluczy, co gwarantuje bezpieczne przechowywanie. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia klucza Master, który umożliwia otwarcie wszystkich zamków danej serii. Szafy charakteryzują się dużą nośnością, dzięki solidnej konstrukcji. Pozwala to na przechowywanie wielu narzędzi i przedmiotów.

W ofercie mamy różne konfigurację tego typu szaf.  W zależności od potrzeb klienci mogą wybrać szafę ze stałymi półkami, półkami wysuwanymi  lub szafę z szufladami. Szuflady mogą mieć różne wymiary. Kolorystyka szaf jest dowolna. Malowane są one proszkowo zgodnie z barwami jakich oczekuje klient. Szafy warsztatowe są osadzone na regulatorach, co umożliwia jej poziomowanie. Klienci mogą również liczyć na wycenę niestandardowych rozwiązań, zgodnie z własnymi potrzebami. 

do góry