Chcesz otrzymać kod rabatowy na 150, 300 lub 500 zł? Sprawdź jak to zrobić!

sprawdź zamknij +

Uporządkuj swoje przestrzenie do składowania

ZADBAJ O PORZĄDEK W PRZESTRZENIACH PRZEZNACZONYCH DO PRZECHOWYWANIA

 

Chcesz zaprowadzić porządek w warsztacie, magazynie, biurze, piwnicy, garażu i w każdym innym pomieszczeniu przeznaczonym do przechowywania? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą metalowych regałów półkowych typu SLC i SLM II

Zachowanie porządku w miejscach przeznaczonych do przechowywania to przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa ale także łatwość w odnajdywaniu dokładnie tego czego w danym momencie szukamy. Na regałach mogą znaleźć się zarówno narzędzia, przetwory jak i domowa chemia.

Wspomniany wcześniej garaż to na pewno miejsce, w którym przetrzymujesz bardzo dużo rzeczy używanych sporadycznie albo bardzo rzadko, jednak których nie chcesz się ich pozbywać. Regały do garażu będą panaceum na Twoje problemy z przesadną ilością rzeczy, dzięki nim w poukładany i schludny sposób będziesz mógł przechowywać mniej i bardziej potrzebne towary, od ciężkich elektronarzędzi po zwykłe śrubki i wkręty czy sprzęt potrzebny do samochodu. Takie regały powinny wyróżniać się odpornością na korozję, wytrzymałością oraz nośnością, wszystko te oczekiwania spełnią nasze regały do garażu z serii SL.

 

JAK WYBRAĆ METALOWY REGAŁ PÓŁKOWY?

 

Na początku należy zwrócić uwagę na maksymalne obciążenie, które może wytrzymać konkretny model regału. Każdy regał magazynowy wolnostojący posiada inną dopuszczalną wagę przedmiotów, które mogą być ustawione na jednej półce. W przypadku regałów typu SLC to 200kg, a w przypadku regałów SLM II to: 130kg. Należy pamiętać, że mówimy o obciążeniu równomiernie rozłożonym. Oferowane przez nas regały mają bardzo stabilne konstrukcje, każdy z nich ma 5 półek. To produkty trwałe i estetyczne a nośność takich regałów to nawet 1000 kg.

 

PODSTAWOWE CECHY REGAŁÓW SL:

 

• lekka konstrukcja zaczepowa

• samodzielny montaż bez utrudnień związanych z połączeniami śrubowymi

• konstrukcja z blachy ocynkowanej

• do wyboru wersja z półką metalową (SLM II) lub z płyty wiórowej (SLC)

• każda półka wzmocniona poprzeczkami

 

 

 

ŁATWOŚĆ MONTAŻU TO OGROMNA ZALETA 

Montaż regału jest jedną z jego głównych zalet. Jego prostota i szybkość stawia to rozwiązanie jako atrakcyjne w stosunku do innych. Wystarczy kilka kroków i możemy cieszyć się dodatkową przestrzenią do składowania.

 

 


Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych warunków zakupu regałów. Im więcej regałów znajdzie się w zamówieniu, tym większy rabat zyskuje kupujący.

3 szt. regałów dają 3% rabatu

5 szt. regałów dają 5% rabatu

10 szt. regałów dają 10% rabatu


 

do góry