Metalowa szafka pracownicza tylko 299 PLN Netto - SPRAWDŹ!

sprawdź zamknij +

Wózek LION-TRUCK laureatem nagrody Produkt Roku 2018

Z radością informujemy, że oferowany przez nas wózek elektryczny paletowy LION-TRUCK został zwycięzcą w plebiscycie Produkt Roku 2018 organizowanym przez czasopismo "Inżynieria & Utrzymanie ruchu" w kategorii "Urzadzenia do transportu".

Nagroda „Produkt Roku" to wiarygodny wyznacznik pozycji produktu na rynku nie tylko ze względu na to, że jego wyboru dokonuje eksperckie jury ale także, a może przede wszystkim dlatego, że to również sami klienci doceniają produkty za ich przydatność, innowacje, zalety zastosowania, łatwość w użyciu oraz potencjalne zyski, które niesie ich zastosowanie. To wszystko daje wybranym produktom najlepsze referencje na rynku, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni, że wózek elektryczny LION-TRUCK zyskał przychylność jury i szerokiego grona klientów i dołączył do "Produktów Roku".

Wózek elektryczny LION-TRUCK PLUS PROMAG wyposażony jest w 48 volt’owy akumulator litowo-jonowy zapewniający niższe zużycie energii oraz szybsze ładowanie niż w tradycyjnych akumulatorach kwasowych. Maksymalny czas pracy na akumulatorze to aż 6 godzin pracy co jest wynikiem niemal dwukrotnie dłuższym niż w standardowych rozwiązaniach. Bateria w formie walizki pozwala na łatwą i intuicyjną wymianę w celu kontynuowania pracy a czas jej pełnego naładowania przez dołączony do zestawu prostownik to zaledwie 3 godziny!

Akumulator litowo-jonowy w formie walizki ma niewielkie wymiary, a co za tym idzie wymiary samego wózka są mniejsze, zbliżone do tradycyjnego, ręcznego wózka paletowego. Mniejszy wymiar pozwala na osiągniecie wyjątkowo wąskiego korytarza roboczego (wynoszącego zaledwie 1900 mm!) co znacznie ułatwia praca w małych i średnich magazynach. Dodatkowym atutem jest możliwość jazdy z podniesionym dyszlem, dzięki czemu promień zawracania jest zdecydowanie węższy (1450 mm).
Akumulator jest szczelny, bezobsługowy, nieszkodliwy dla otoczenia, nie ma pamięci ładowania przez co możliwe jest jego doładowywanie w dowolnym momencie.

Wózek LION-TRUCK PLUS PROMAG dzięki płynnej regulacji prędkości ułatwia manewrowanie i dopasowanie szybkości do zakresu wykonywanych czynności. Wyposażony jest w dodatkowe rolki boczne dyszla, zapewniające większą stabilność wózka podczas wykonywania manewrów z ciężkim ładunkiem. Zastawano również specjalne rolki najazdowe ułatwiające poprzeczne pobieranie palet.

W celach poprawy bezpieczeństwa, w górnej części rączki zamontowano wyłącznik brzuszny, który zapobiega przygnieceniu operatora podczas cofania. Dodatkowym zabezpieczeniem jest zastosowany w najnowszej wersji wózka grzybek bezpieczeństwa pozwalający odciąć zasilanie wózka w przypadku awarii.
Przy masie wózka wynoszącej 120 kg jest w stanie unieść ładunek o masie 1200kg, wysokość unoszenia to 195 mm a maksymalna prędkość jazdy wynosi 3,8-4.0 km/h.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami oferowanych wózków oraz zachęcamy do wyposażenia swojej strefy składowania w takie rozwiązanie.

do góry