Chcesz otrzymać kod rabatowy na 150, 300 lub 500 zł? Sprawdź jak to zrobić!

sprawdź zamknij +

Wózek warsztatowy – charakterystyka urządzeń

Sprzęty funkcjonalne, trwałe, zaprojektowane według norm, bezpieczne dla użytkujących je osób oraz, co również ważne, niezwykle estetyczne. Takie są właśnie produkty, które znaleźć można na poszczególnych stronach sklepu internetowego tm24.pl. A wśród nich, w zakładce meble metalowe, prezentują się wysokiej jakości wózki warsztatowe.

Wózek warsztatowy – sprzęt sprawdzający się zarówno w warsztatach, jak i punktach serwisowych, magazynach oraz miejscach o podobnym przeznaczeniu.

Zależnie od potrzeb Klienta czy też uwarunkowań technicznych pomieszczeń, w których wózki warsztatowe mają być użyte, zaoferować możemy kilka rodzajów tego typu urządzeń.

Pod nazwą wózki warsztatowe export line kryje się specjalna grupa sprzętów, która w profesjonalnych punktach warsztatowych czy też magazynach, przedstawiać może niezastąpioną pomoc. Dostępne o wymiarach 1030 na 840 na 530 mm wózki, posiadają nośność całej konstrukcji równą 200 kg, a nośność blatu 100 kg. Na wyposażenie standardowe wózków ekspert składa się między innymi korpus z blachy stalowej, blat z płyty MDF, czy też cztery koła Blickle (stałe, skrętne z hamulcem). W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa podczas użytkowania, jak i bezpiecznego przechowywania w wózkach narzędzi, zastosowano na przykład, odpowiednio: zabezpieczenia przed wypadaniem szuflad; zamykanie centralne i zamek cylindryczny. Natomiast, decydując się na wersję z wyposażeniem dodatkowym, nasi Klienci otrzymają między innymi zamontowane w wózkach listwy na pojemniki, uchwyty na ręczniki, czy też skrzynki oraz pojemniki. Dzięki specjalistycznemu procesowi malowania wózków, ich powłoka ma właściwości antykorozyjne.

Kolejna grupa wózków warsztatowych, jakie znajdują się w ofercie tm24.pl to trochę mniejsze gabarytowo, w porównaniu do powyżej wymienionych, wózki classic line. Wyposażenie standardowe tej serii wózków to wysokiej klasy korpus z blachy stalowej, blat z płyty wiórowej (pokryty gumą ryflowaną) oraz praktyczna rączka metalowa. Wózki z tej kategorii dostępne są w określonych kolorach, jednakże na życzenie Klientów mogą być pokryte innego typu kolorami (z dostępnej palety barw). Oczywiście, tak jak w przypadku wózków export line, także tu istnieje możliwość zamówienia wyposażenia dodatkowego. Składać się na nie może specjalna nadbudowa, różnorakie pokrycia blatów, imadła bądź też wykładziny amortyzujące do szuflad.

Prezentując wózki warsztatowe udostępniane w naszym sklepie internetowym, nie można zapomnieć o wózkach practical line. Klient wybierając tego typu wózek warsztatowy, będzie miał styczność z wózkiem o bardzo dużej nośności konstrukcji (do 300 kg). Do zalet tej serii można zaliczyć między innymi praktyczne koła Blickle (w różnych konfiguracjach), szuflady z prowadnicami teleskopowymi (wysuw szuflad do 90%) – zamykane centralnie (zamkiem cylindrycznym Master), różne moduły podblatowe bądź funkcjonalna rączka metalowa. Należy również w tym przypadku przypomnieć, iż wózki zanim zostaną pomalowane, przechodzą specjalne procesy, dzięki którym, między innymi ich właściwości mechaniczne i antykorozyjne powłoki lakierniczej są na bardzo wysokim poziomie.

Osoby zainteresowane wózkami warsztatowymi, z pewnością powinny bliżej zapoznać się z profesjonalnymi wózkami serwisowymi (export line), które z wielką przyjemnością również oferujemy na tm24.pl. Dystrybuowane są one w dwóch wersjach gabarytowych (różnych pod względem szerokości) i, podobnie jak wózki warsztatowe, w niejednym punkcie magazynowym czy też serwisie stanowić mogą niezwykle funkcjonalny sprzęt.

do góry