Mamy dla Ciebie rabat 150, 300 lub 500 zł ? Odbierz teraz!

sprawdź zamknij +

Wózki paletowe i podnośnikowe - ręczne i elektryczne

Jedną z naszych propozycji są wózki podnośnikowe oraz wózki paletowe ręczne. 
Wózki paletowe stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego magazynu. Wykorzystuje się je w pracach przeładunkowych oraz transporcie ładunków nie tylko w magazynach, ale także w halach produkcyjnych, sklepach, czy też warsztatach.

Wózki paletowe, inaczej nazywane paleciakami, to specjalistyczne, jednak nieskomplikowane technologicznie pojazdy, wykonujące podstawowe prace załadowczo-wyładowcze, odbywające się w ciągach logistycznych - m.in. w pomieszczeniach magazynowo-produkcyjnych.

Zainteresowanie wózkami paletowymi jest ogromne. Paleciak, ze względu na swoją prostotę obsługi, niejednokrotnie stanowi w przedsiębiorstwie jedyne tego typu urządzenie – do załadunku i rozładunku. Użytkownicy wózków widłowych – ręcznych i elektrycznych, podobnie jak i sami właściciele przedsiębiorstw doceniają je za ich funkcjonalność, która przejawia się w znacznym zmechanizowaniu oraz usprawnieniu procesów załadowczo-wyładowczych.

Oferujemy szeroki wybór wózków widłowych. Posiadamy w sprzedaży zarówno ręczne wózki paletowe, jak i elektryczne. Polecamy również paleciak z wagą.

Najmniejszy wózek podnośnikowy posiada udźwig nominalny 1000 kg, natomiast jego najcięższy brat podnosi 1500 kg. Wózki paletowe dzięki tak dużej różnorodności, można dokładnie dostosować do swoich potrzeb, dobierając udźwig, długość wideł, czy rodzaj kół do nawierzchni na jakiej wózki będą się poruszać.Oferujemy najszerszy na rynku wybór wózków paletowych ręcznych. Posiadamy kilkanaście typów wózków paletowych różniących się od siebie wielkością udźwigu, długością wideł, ich rozstawem czy rodzajem zastosowanych kół.


Napęd elektryczny wózków paletowych zwiększa szybkość wykonywanych prac załadunkowych. Wysiłek fizyczny osób wykonujących prace z użyciem wózka paletowego elektrycznego jest zatem zmniejszony.Wózki paletowe ręczne i podnośnikowe, paleciak elektryczny prowadzony oraz wózek podnośnikowy z podnoszeniem elektrycznym, jak i wózek paletowy zarówno z podnoszeniem, jak i elektrycznym prowadzeniem - nasz asortyment jest naprawdę bogaty i z pewnością każdy odnajdzie u nas godny polecenia produkt. Poszukując wózka paletowego o zwiększonej funkcjonalności, godnym polecenia urządzeniem będzie paleciak elektryczny lub paleciak z wagą elektroniczną. Te dwa rozwiązania, dzięki zastosowaniu napędu elektrycznego lub wag, które umożliwiają określenie masy przewożonych wózkiem ładunków (palet), cechują się niezwykłą wydajnością.

Oferowane przez TM24 wózki paletowe ręczne i wózki podnośnikowe posiadają dwuletni okres gwarancyjny, który w przypadku popularniejszych modeli wydłużony został dodatkowo do 3-letniego okresu gwarancji na najważniejszy element wózka – pompę.

Oferowane przez nas wózki paletowe oraz podnośnikowe to rozwiązania technologiczne, których większość modeli przystosowana jest zarówno do prac wewnątrz magazynów, sklepów i innych pomieszczeń, jak i na zewnątrz.


Jeśli nasza oferta wzbudza zainteresowanie, serdecznie zachęcamy do zamawiania oferowanych przez nas wózków paletowych. Proponujemy tylko i wyłącznie takie rozwiązania, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach. Paleciak z wagą lub bez to niezawodny pomocnik w każdym magazynie – warto zainwestować w jego zakup i usprawnić procesy załadowczo-wyładowcze, a tym samym zwiększyć wydajność pracy w przedsiębiorstwie. Jednocześnie informujemy, że w kwestii wyboru konkretnego modelu wózka paletowego służymy profesjonalnym doradztwem.Wózki paletowe i podnośnikowe ręczne są sprzętem uniwersalnym. Ich obsługa nie wymaga specjalistycznych umiejętności, dlatego też każdy doskonale poradzi sobie z ich użytkowaniem. Wysoka jakość wykonania oraz niezawodność to jedne z wielu atutów polecanych przez nas systemów podnoszenia.

do góry